Obowiązek informacyjny administratora o przetwarzaniu danych osobowych

Szanowna Pani, Szanowny Panie.

Zgodnie art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), uprzejme informuję, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Stanisław Dużyk „Stach”, z siedzibą przy ulicy Łamana 2a w Krakowie i są one podawane w celu: Zapisu na kurs/szkolenie lub uzyskania odpowiedzi na zadane pytania lub zapisu do newsletter’a.

Informuję, że przysługuje Ci prawo: żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania a także ich usunięcia. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Twoje dane będą przechowywane do momentu wycofania zgody lub przez okres 10 lat od momentu zakończenia umowy, której będziesz stroną a następnie mogą zostać zniszczone. Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronienie danych osobowych stanowi: Zgoda – art. 6 ust. 1 lit. a) – w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie lub realizacją newsletter’a. Przetwarzanie jest niezbędne do zawarcia i wykonania umowy, której jesteś stroną – art. 6 ust. 1 lit. b) – w celu realizacji kursu/szkolenia. Przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze w szczególności wynikających z ustawy z dnia 6 września 2001 r o transporcie drogowym art. 6 ust. 1 lit. c) – w celu realizacji kursu/szkolenia. Odbiorcą Twoich danych osobowych może być: Ośrodek Szkolenia Kierowców „Rolminex”– E-larning, Biuro Rachunkowe Ulisses – księgowość, DKU Sp. z o.o.- auto zastępcze.

W razie pytań odnośnie przetwarzania Twoich danych zachęcam do kontaktu: Tel: 12 452 22 67, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.